UWAGA!

PRZEREJESTROWANIE: Niniejsza usługa umożliwia odpłatną zmianę danych osobowych właściciela zwierzęcia zarejestrowanego w naszych zbiorach.

Wpisz poniżej 15-cyfrowy numer mikroczipa, zaznacz okienko "Nie jestem robotem" i na kolejnej stronie wybierz jeden z poniższych wariantów:

1) Przerejestrowanie - jeśli przejąłeś lub kupiłeś zarejestrowane zwierzę od innego właściciela.
2) Adopcja - jeśli adoptowałeś zarejestrowane zwierzę ze schroniska lub kupiłeś je z hodowli

Gdy administrator zweryfikuje zlecenie, otrzymasz e-mail z odnośnikiem umożliwiającym aktywację konta w IDENTYFIKACJA.PL oraz wiadomość SMS informującą o statusie zlecenia. Po zalogowaniu będziesz mógł opłacić przerejestrowanie rekordu. Całkowity koszt tej usługi wynosi 39 zł (brutto).

WAŻNE!: W celu złożenia wniosku o przerejestrowanie wymagany jest dokument potwierdzający przejęcie praw do zwierzęcia, jak np. umowa adopcyjna, umowa kupna-sprzedaży lub deklaracja zrzeczenia się/przekazania, który należy załączyć na kolejnej stronie po uzupełnieniu pól formularza.

UWAGA!: Metryka zwierzęcia, jego fotografia lub zdjęcie formularza rejestracyjnego z danymi poprzedniego właściciela, nie są potwierdzeniem przejęcia lub nabycia praw do czworonoga. Zlecenia przesłane do nas wraz z wymienionymi dokumentami nie będą przyjmowane do realizacji.

GENEROWANIE NOWEGO HASŁA:

Strona serwisu IDENTYFIKACJA.PL używa ciasteczek (cookies) dzięki czemu może działać lepiej. Dowiedz się więcej na temat naszej polityki cookies

TOP